tel.kom. (+48) 535 558 030  |  e-mail: biuro@tlumaczenia-mjk.pl

Kontakt

Teksty i materiały do tłumaczenia, jak również zlecenia na tłumaczenia ustne odbieramy drogą elektroniczną lub w naszym biurze. Bezpłatną wycenę prac dokonujemy na podstawie przesłanych materiałów lub informacji na temat przekładu, przesłanych przez naszych Klientów.

Proponowana przez nas oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, instytucjonalnych, jak i biznesowych. Gwarantujemy szybką realizację i największą staranność wykonania przekładu. Nasi tłumacze są specjalistami w danej dziedzinie. Wymagamy od nich profesjonalizmu i spełnienia surowych wymagań pod względem kwalifikacji językowych.

Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta. W zależności od stopnia skomplikowania i tematyki tekstu, specjaliści dobierani są przez nas indywidualnie, aby zapewnić najwyższą jakość przekładu.

Zachęcamy do skorzystania z szerokiego wachlarza naszych usług w zakresie tłumaczeń ustnych, pisemnych i specjalistycznych.

W razie pytań lub niejasności zapraszamy do odwiedzenia naszego biura lub kontaktu drogą telefoniczną lub e-mailową. Gwarantujemy szybką odpowiedź na Państwa zapytania i przygotowanie oferty dopasowanej do Waszych indywidualnych potrzeb.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu z nami również za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie.

Siedziba biura:

ul. Chłodna 64 lok. 203/204, 00-872 Warszawa,

2 piętro (dzielnica: Śródmieście, Wola)

tel. kom. (+48) 535 558 030

e-mail: biuro@tlumaczenia-mjk.pl

dla tłumaczy: wspolpraca@tlumaczenia-mjk.pl

(dla zamówień i wyceń poszczególnych dokumentów)


Godziny pracy:

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00

Sobota: wyłącznie na podstawie wcześniejszych ustaleń z właścicielką biura


Dojazd:

Metro: stacja metra Metro Ratusz Arsenał, Rondo Daszyńskiego, Rondo ONZ

Autobusy: 190, 520, E-2

Tramwaje: 1, 13, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 44

Przystanek: Okopowa lub Żytnia

to top button