tel.kom. (+48) 535 558 030  |  e-mail: biuro@tlumaczenia-mjk.pl

O nas

Biuro Tłumaczeń „Tłumaczenia MJK” powstało w wyniku pasji właścicielki do języków obcych i poznawania nowych kultur. Jana Królak – założycielka Biura Tłumaczeń MJK, jest tłumaczem przysięgłym języka ukraińskiego i rosyjskiego z dużym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń zarówno poświadczonych, jak i zwykłych. Jej zaangażowanie i zamiłowanie lingwistyczne pozwoliło na stworzenie zespołu profesjonalistów, codziennie pracujących Biura Tłumaczeń „Tłumaczenia MJK”.

W dobie globalizacji, nieodzowną częścią naszej codzienności są podróże zagraniczne, poznawanie nowych kultur i osób z całego świata. Na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej coraz częściej dochodzi do potrzeby porozumiewania się i tłumaczenia wypowiedzi czy dokumentów na język obcy. Rozumiejąc te potrzeby stale rozwijamy ofertę naszego biura.  

Z przyjemnością wykonamy dla Państwa tłumaczenia:

 • ustne,
 • pisemne,
 • zwykłe,
 • uwierzytelnione.

o każdej tematyce i stopniu złożoności.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Kontakty międzynarodowe – powierz nam dowolne tłumaczenia

W dobie globalizacji, nieodzowną częścią naszej codzienności są podróże zagraniczne, poznawanie nowych kultur i osób z całego świata. Zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej coraz częściej dochodzi do potrzeby porozumiewania się i tłumaczenia wypowiedzi czy dokumentów na język obcy lub z języka obcego. Rozumiejąc te potrzeby, stale rozwijamy ofertę naszego biura. Chcemy pomagać ludziom w porozumiewaniu się i nawiązywaniu współpracy niezależnie od barier językowych.

Ciężko sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez języków obcych. Otaczają nas one nie tylko podczas sytuacji biznesowych, ale też w codziennym życiu. Dlatego powołaniem naszego biura tłumaczeń jest świadczenie najlepszej jakości usług, które pomogą Państwu w różnych sytuacjach biznesowych i prywatnych. Nasze wieloletnie doświadczenie przekazujemy w każdym wersie tłumaczonego tekstu.

Zatrudniamy tłumaczy realizujących przekłady w ponad 50 językach. Nasz pakiet języków to nie tylko język angielski i języki romańskie, ale też języki słowiańskie oraz azjatyckie. Stale pracujemy nad ofertą, aby móc wykonywać zlecenia w każdym języku i dialekcie świata.  

Tłumaczymy z języka obcego na język polski, z języka polskiego na język obcy oraz z języka obcego na język obcy.

Nasi specjaliści

Zespół Biura Tłumaczeń „Tłumaczenia MJK” tworzą wysoko wykwalifikowani, profesjonalni tłumacze, którzy biorą udział w szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia umiejętności. Wykonują oni specjalistyczne tłumaczenia pisemne i ustne, a także ogólne.

Posiadają wiedzę i kwalifikacje niezbędne do pracy nad tekstami specjalistycznymi o tematyce:

 • medycznej,
 • prawniczej,
 • technicznej,
 • ekonomicznej,
 • marketingowej.

Nasi specjaliści, dzięki zaangażowaniu i zdobytej wiedzy potrafią zrealizować najbardziej wymagające zadania. Tłumacze pracujący w Biurze MJK to wykwalifikowani fachowcy, specjalizujący się w różnych dziedzinach. Dostają zlecenia z uwagi na specjalizację, umiejętności i wiedzę na temat konkretnych zagadnień, szczególnie niezbędnych dla prawidłowego wykonania przekładu. Specjalizujemy się w tłumaczeniach wymagających fachowej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Niezmiennie dbamy o rzetelność oraz najwyższą jakość merytoryczną i stylistyczną wykonywanych usług. Jesteśmy skupieni na ciągłym podwyższaniu jakości wykonywanych przekładów.

Dla kogo pracujemy

W ciągu kilku lat istnienia naszego Biura Tłumaczeń „Tłumaczenia MJK” z naszych usług skorzystało wielu klientów biznesowych i indywidualnych. Świadczymy usługi dla:

 • firm,
 • korporacji,
 • instytucji państwowych,
 • osób prywatnych.

Wszystkim Klientom zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług, profesjonalne podejście oraz terminowość realizacji zleceń. O jakości naszej pracy świadczy stale poszerzające się grono zadowolonych zleceniodawców, z którymi budujemy  długotrwałą, opartą na zaufaniu współpracę. Dzięki znajomości rynku jesteśmy w stanie zaoferować naszym kontrahentom warunki współpracy najlepiej dopasowane do ich oczekiwań i potrzeb.

Powierz nam tłumaczenie tekstów

Szanując czas naszych klientów i dbając o ich wygodę, zapewniamy szybki czas realizacji zleceń oraz wykorzystanie nowoczesnych metod komunikacji ze zleceniodawcą.

W celu złożenia zamówienia na tłumaczenie zachęcamy do odwiedzenia naszego biura przy ulicy Chłodnej 64 lok. 203/204 w Warszawie lub kontaktu telefonicznego pod numerem: 535 558 030 czy mailowego: biuro@tlumaczenia-mjk.pl

Zapraszamy do kontaktu również za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie.

to top button